گوشی جدید سونی در تاریخ ۴ آبان معرفی می‌شود

سونی اطلاعیه‌ای منتشر کرده که در آن به برگزاری یک رویداد در ۲۶ اکتبر (۴ آبان ۱۴۰۰) اشاره شده است. احتمال دارد این شرکت در این رویداد یک گوشی هوشمند از سری اکسپریا معرفی کند.

 مدت زیادی می باشد که شرکت سونی در بخش گوشی فعالیتی نداشته است البته بجز معرفی بدون سر صدا  موبایل اکسپریا ۱۰ مارک ۳ در کشور ژاپن اما انگار قرار است در 4 آبان این حضور کمرنگ در بخش گوشی ها را جبران کند با این وجود ما هنوز اطلاعات دقیقی از محصولات موجود در این رویداد در دست نداریم.
 

با توجه به سایت خبری  جی‌اس‌ام‌آرنا انگار قرار است شرکت سونی از یک گوشی سری اکسپریا رونمایی کند که این رویداد در 4 آبان یعنی تقریبا دو هفته دیگر می باش البته باید به این نکته توجه کرد که شرکت سونی نمیتواند یکی از گوشی‌های مارک IV که منتظر معرفیش بودیم را معرفی کند ، شاید برای شما سوال پیش بیاید که ما چرا با همچین قطعیتی این را اعلام میکنیم ، به این دلیل که این سری قرار بوده است از تراشه جدید اسنپدراگون شرکت کوالام در این گوشی استفاده کند که هنوز این تراشه رونمایی نشده است پس این محصول باید یکی از گوشی های میان رده ی این شرکت باشد البته باز این هم منطقی به نظر نمیرسد به این دلیل که شرکت سونی در رویداد های مهم خود از محصولات میان رده معرفی نمیکند.
 
با توجه به روند شرکت سونی که اخیرا بیشترین تمرکز خود را بر روی کنسول پلی‌استیشن، هدفون و دوربین‌های بدون آینه‌‌ی جدید خود گذاشته بود برای همین با توجه به اخبارت اخیر هم نمیتوانیم ردی از این گوشی جدید شرکت سونی ببریم .
بسیار هیجان انگیز است برای کاربران و علاقمندان این برند تا اطلاعات جدید گوشی هوشمند این شرکت را بدانند پس در مقالات بعدی که اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند به دست آوردیم با ما همراه باشد تا به برسی این گوشی جدید بپردازیم.
Inline