بستن جست و جو

PS5 اسلیم جدیدترین نسخه پلی استیشن 5 معرفی شد!

پلی استیشن 5 نسخه اسلیم بصورت رسمی معرفی شد.نسخه اورجینال در ماه نوامبر به نسخه کوچکتری تبدیل می شود.در ادامه با زاجیتال همراه باشید تا از جزئیات این محصول با خبر شوید.

پلی استیشن 5 نسخه اسلیم به صورت رسمی معرفی شد.ظاهر براق و شفاف این مدل شامل دیسک درایو جداشدنی،پایه کنسول و به طور کلی تجربه بازی توربو شارژ شده ما را در بسته بندی کوچکتر ارائه می دهد.عجله نکنید این عنوان را هنوز نمیتوانید پیش خرید کنید زیرا بر اساس وبلاگ پلی استیشن،سفارش ها در ماه نوامبر فعال خواهند شد.با این حال ما برای شما کمی تحقیق کرده ایم تا اطلاعات مهمی که باید قبل از بیرون اوردن کیف پول خود بدانید،به دست اورید.

بازی های بسیار زیادی برای PS5 در راه هستند که برای آن ها هیجان زده شوید.از Marvel's Spider-Man 2 گرفته تا Avatar:Frontiers Of Pandora و هم اکنون روش جدیدی برای بازی کردن این عناوین وجود دارد. در مورد خرید کنسول بزرگ و حجیم سونی شک دارید به خواندن مطلب زیر ادامه دهید تا در مورد تاریخ انتشار،اندازه و مشخصات دیگر این مدل اطلاعاتی کسب کنید.

پلی استیشن 5 اسلیم نمایی تازه برای کنسول پلی استیشن است.سونی اعلام کرده این کنسول دارای ویژگی های نسخه اولیه ،که آن را بهترین گزینه برای خرید میکند،اما در سایز کوچکتر است.از نظر تفاوت های ظاهری بین نسخه اصلی و اسلیم،انتظار میرود قسمت بیرونی دستگاه دستخوش تغییراتی شده باشد.

بسته بندی PS5 شمال چهار عدد پنل خواهد بود پنل بالایی با ظاهری براق و پنل پایینی نمایی مات خواهد داشت.برخلاف نسخه قبل این مدل با حافظه داخلی یک ترابایت روانه بازار خواهد شد.اجزای داخلی نسخه اسلیم در اکثر موارد بدون تغییر باقی مانده است.درست همانند نسخه اصلی این مدل هم در در دو نسخه دیجیتال و دیسک خور موجود خواهد شد.

برای خریداران نسخه دیجیتالی،دیسک درایو جداشدنی به صورت مجزا فروخته میشود.دیسک درایو بلوری ULTRA HD به صورت قطعه محزا بر روی کنسول قابل نصب است،که اگر  خرید نسخه دیجیتال را خریداری کردید میتوانید قطه دیسک درایو را بعدها بصورت جداگانه تهیه و بر روی کنسول نصب کنید.

تاریخ انتشار PS5 Slim

پلی استیشن 5 اسلیم در نوامبر 2023 روانه بازار آمریکا میشود.هنوز تاریخ رسمی انتشار از سونی شنیده نشده است اما میدانیم که میتوانیم انتظار داشته باشیم که این ورژن در فروشگاه های انتخابی در ایللات متحده و همچنین در فروشگاه های مستقیم پلی استیشن موجود باشد.(تا هنگامی که موجودی نسخه اصلی در فروشگاه ها تمام شود)

قیمت PS5 Slim

قیمت جدید پلی استیشن بین 450 تا 500 دلار بسته به مدل و اینکه ایا شما دیسک درایو را به صورت جدا تهیه میکنید تا خیر،متغییر است.در مطلب زیر قیمت پیش بینی شده برای سه ریجن اصلی بر اساس اطلاعات سونی آمده است:

  • ریجن آمریکا 499.99 دلار (449.99 دلار نسخه دیجیتال)
  • ریجن انگلیس:479.99 پوند(389.99 پوند نسخه دیجیتال)
  • ریجن اروپا:549.99 یورو(449.99 یورو نسخه دیجیتال)

دیسک درایو نوری ULTRA HD اضافه برای نسخه دیجیتال با قیمت 79.99 دلار/99.99 پوند/119.99یورو عرضه خواهد شد.

لوازم جانبی PS5 Slim

در مورد لوازم جانبی PS5 Slim،تا جایی که ما می دانیم یک گایه افقی مخصوص کنسول جدید همراه اقلام داخل جعبه خواهد بود.همچنین یک پابه عمودی که با هر دو کنسول سازگاری دارد،با قیمت 29.99 دلار/24.99 پوند/29.99 یورو در دسترس خواهد بود.

از مواد تبلیغاتی به نظر می‌رسد که PS5 جدید دارای کنترلر DualSense خواهد بود. همانطور که در بالا ذکر شد، یک درایو دیسک Blu-ray HD که به صورت جداگانه به عنوان لوازم جانبی برای مدل دیجیتالی PS5 Slim عرضه خواهد شد، از قبل به کنسول غیر دیجیتال متصل خواهد بود. خرید جداگانه درایو دیسک به نظر می‌آید کمی گران‌تر باشد، اما اگر نیازی به استفاده از CD یا بازی‌های کپی فیزیکی ندارید، به عنوان کاربر دیجیتالی نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید داشت.


 

Inline