سیستم کسب درآمد زاجیتال چیست؟

سیستم همکاری فروش زاجیتال یک راه حل کسب درآمد قطعی و دايمی است که در آن هر کسی که دارای وبسایت یا صفحه ای در جوامع مجازی است (یا به طور کلی محتوایی ایجاد میکند که دارای مخاطب است) میتواند با دریافت لینک اختصاصی خود یک منبع مطمئن کسب درآمد ایجاد کند. برای شروع فقط کافی است تا ثبت نام کنید

سیستم کسب درآمد زاجیتال چگونه کار میکند؟

  • ابتدا میبایست یک وبسایت داشته باشید یا اینکه مدیر یک صفحه مجازی مثلا در اینستاگرام باشید
  • سپس در سایت زاجیتال ثبت نام میکنید
  • از منوی کاربری وارد قسمت همکاری در فروش میشوید
  • بعد از تایید قوانین همکاری میتوانید به سادگی لینک هرکدام از صفحات و محصولات سایت را که خواستید به صورت  اختصاصی برای خودتان بسازید
  • با اشتراک گذاری این لینک به ازای هرفروش مبلغ قطعی به حساب شما افزوده میشود
  • درخواست برداشت میدهید و هزینه به شماره حسابتان واریز میشود.

کسب درآمد اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

سیستم کسب درآمد زاجیتال می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.

درآمد من چقدر خواهد بود؟

در این سیستم بر خلاف تمامی سایت های دیگر هزینه هر فروش شما متناسب با نوع محصولی است که میفروشید و بر اساس کلیک و تعداد خریدار محاسبه نمیشود. به عنوان مثال به ازای فروش هر سیستم صوتی ممکن است تا ۱۰۰ هزار تومان را به عنوان پورسانت دریاف کنید و این عدد پورسانت در تلویزیون ها ۲۰۰ هزار تومان باشد. این مبالغ ممکن است تغییر کنند اما معیار محاسبه زمان خرید کاربر است و بعد از خرید کاربر و افزایش موجودی شما این مبالغ تغییر نمیکند. این مقادیر پورسانت را میتوانید از قسمت همکاری در فروش در پنل کاربری خود مشاهده کنید و تصمیم بگیرید که لینک کدام محصول یا صفحه را میسازید.

آیا این سیستم هوشمند است؟

بله. درآمد شما توسط ربات های سایت بررسی میشود تا اطمینان حاصل کنیم تمام خریدهایی که از سمت شما انجام میشود تسویه حساب کامل شود.

علاوه بر این ها حتی اگر کاربر در بازدید اول خود خریدی انجام ندهد تا ۱۵ روز در بازگشت های مجدد کاربر به سایت همچنان شما به عنوان معرف در نظر گرفته خواهید شد و باز هم پورسانت خود را دریافت خواهید کرد.

آیا سوالی دارید؟

هر سوالی در مورد سیستم همکاری در فروش زاجیتال دارید میتوانید از طریق دکمه پشتیبانی در گوشه سمت راست صفحه با پشتیان ما در میان بگذارید یا اگر نیاز به کمک در راه اندازی صفحه خود دارید آن را به ما بسپارید.