فروش اقساطی محصولات زاجیتال

فروش اقساطی محصولات زاجیتال 
 
به‌ روز بودن و همگامی با تکنولوژی برای همه افراد لذت‌ بخش است. این همگامی می‌ تواند تکنولوژی مورد‌ استفاده در اسپیکرها ، کنسول بازی ، تلویزیون ،موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، هدفون ها ،  جارو برقی های نسل جدید، ترازو و ... باشد.اما امکان تهیه وسیله‌ های به‌ روز برای همه افراد امکان‌ پذیر نیست، زیرا رشد تورم از رشد درآمد بالاتر است و این یعنی قدرت خرید مردم پایین است. یک راه حل مناسب برای این شرایط اقتصادی، فروش اعتباری یا همان فروش اقساطی است که افراد بر اساس اعتبار خود امکان خرید پیدا می‌ کنند. اما فروش اقساطی در ایران معضلات و مشکلات زیادی دارد از جمله:ارائه چک،پیش‌ پرداخت اولیه،ضامن معتبر،حضور فیزیکی !
با وجود شرایط  دشوار خرید اقساطی بسیاری از افراد از آن خودداری می‌ کنند، اما همیشه راهی وجود دارد.
 

یک پیشنهاد عالی
 

سایت زاجیتال با همکاری سایت لندو ( کلیک کنید ) به عنوان اولین پلتفرم فروش اعتباری  ، امکان خرید قسطی محصولات دیجیتال را برای  طرفداران زاجیتال فراهم کرده است.
 
 
مراحل خرید اقساطی کالا از سایت زاجیتال:
 
۱- ابتدا راهنمای خرید اقساطی سایت لندو ( کلیک کنید )را مطالعه کنید.
 
۲- درسایت لندو ،در قسمت زاجیتال نزدیک‌ترین عدد به مبلغ مورد نیاز برای خرید را انتخاب کنید و آن مقدار اعتبار را با پرداخت قسط اول، خریداری کنید. ( کلیک کنید )
 
 

۳- در سایت زاجیتال یک کد تخفیف به میزان مبلغ درخواستی شما از لندو، ایجاد می‌شود. این کد (عدد ۱۰ رقمی) از طرف شرکت لندو به شما اعلام می‌شود.
 
۴- شما می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری خود در زاجیتال (همین الان ثبت نام کنید) و سپس اضافه کردن محصول یا محصولات  مورد نظر به سبد کالا و وارد کردن کد 10 رقمی گرفته شده از شرکت لندو در قسمت تخفیف، کالای خود را از سایت زاجیتال خریداری کرده و مابه التفاوت قیمت محصول را به صورت  پرداخت اینترنتی پرداخت نمایید.
 
 

نکاتی که در هنگام خرید قسطی باید در نظر داشته باشید:
 
- کاربران گرامی حتما توجه داشته باشید که به عنوان کارمزد , یک درصد مبلغ اعتبار دریافتی شما از شرکت لندو , در هنگام خرید باید به شرکت زاجیتال پرداخت  گردد.
 
- توجه داشته باشید که شما اقساط خود را به سایت لندو پرداخت می نمایید و سایت زاجیتال هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به روش پرداخت اقساط، میزان سود دریافتی، مدارک مورد نیاز و ...  ندارد.
 
- شما می‌توانید هر تعداد محصول را با توجه به مبلغ کارت تخفیف خود خریداری نمایید ولی در نظر داشته باشید که هر کد گرفته شده از لندو را فقط برای یک فاکتور می توانید استفاده کنید، در نتیجه اگر قصد خرید چند کالا را با یک کد دارید، همگی را در یک فاکتور ثبت نمایید.
 
 

- دقت داشته باشید که کدتخفیف داده شده به هیچ عنوان  قابلیت نقد شدن ندارد و  شما نمی توانید با مرجوع کردن کالای خریداری شده ، درخواست بازپرداخت پول کد ارسال شده از طرف لندو را داشته باشید .
 
- پس از صدور کارت تخفیف به هیچ عنوان نمی‌توان آن را باطل کرد.
 
 
سوالات متداول خرید اقساطی :
 
بعد از خرید کارت تخفیف، می‌توان آن‌را به پول نقد تبدیل کرد؟
- خیر، کارت تخفیف قابلیت نقد شوندگی ندارد و با آن فقط می‌توان خرید انجام داد.
 
پس از خرید کارت تخفیف تا چه مدت می‌توانم از آن استفاده کنم؟
- کارت تخفیف مدت انقضا نداشته و هر موقع می‌توانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.
 
بعد از خرید کارت تخفیف ، کالایی که قصد خریدش را داشتم ناموجود شده است، چه کار کنم؟
- سایت زاجیتال زمانی موجودیت کالا را تضمین می‌کند که سفارش بر روی سایت ثبت شده  و مبلغ آن پرداخت شده باشد، در غیر این صورت هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده ندارد. شما می‌توانید تا موجود شدن دوباره کالا منتظر بمانید و یا کالایی دیگر تهیه نمایید.
 
بعد از خرید کارت تخفیف ، میتوان آن را پس داد؟
- لطفا قبل از خرید تصمیم  قطعی بگیرید. پس از صدور کارت تخفیف نمی‌توان آن را باطل کرد.
 
کالایی که قصد خریدش را دارم 840 هزار تومان است، ولی کارت تخفیف مبلغ مورد نظر را ندارد، راه حل چیست؟
- شما می‌توانید مبلغ 800هزار تومان کارت تخفیف تهیه کنید و برای 40هزار تومان مابقی، بصورت پرداخت اینترنتی در سایت زاجیتال اقدام نمایید.
 
 

آیا با خرید اقساطی کالا توسط کارت تخفیف ، خدمات پس از فروش پوشش داده می‌شود؟
- بلی. تمامی کالاها بدون توجه به روش خرید، با توجه به شرایط ضمانت محصول، خدمات پس از فروش هم دارند.
 
توسط کارت تخفیف ، میتوان چند محصول خریداری کرد یا فقط منحصر به یک محصول است؟
- شما می‌توانید هر تعداد محصول را با توجه به مبلغ کارت هدیه خود خریداری نمایید ولی دقت داشته باشید که هر کد گرفته شده از لندو را فقط برای یک فاکتور می توانید استفاده کنید، پس دقت داشته باشید اگر قصد خرید چند کالا را با یک کد دارید، همگی را در یک فاکتور ثبت کنید.
 
قیمت کالای مورد نظر من بعد از خرید کارت تخفیف افزایش یافته است، مسئول این اتفاق کیست؟
- با توجه به نوسانات قیمت، تا زمان عدم ثبت سفارش در سایت زاجیتال  و پرداخت مبلغ کالا، این سایت هیچ مسئولیتی در قبال افزایش یا کاهش قیمت‌ها ندارد.
Inline