بستن جست و جو

روش های ارسال و پرداخت

روش ارسال :

مجموعه زاجیتال جهت رفاه مشتریان خود چندین روش ارسال در نظر گرفته است که شما می توانید به صلاح دید خودتان یکی از آنها را انتحاب کنید

1- ارسال فوق سریع ( مخصوص شهر تهران )

در این روش سفارش شما نیم ساعت پس از ثبت سفارش برای شما پیک شده و هزینه ارسال به عهده مشتری و بصورت پس کرایه می باشد. در این روش سفارش حتما باید بین ساعات 11 الی 17 و پنجشنبه ها 11 الی 14 ثبت شده باشد.

2- ارسال سریع (مخصوص شهر تهران )

در این روش که مخصوص شهر تهران می باشد , هزینه ارسال 89/000 تومان بوده و  زمان ارسال درصورت ثبت سفارش قبل از ساعت 16:00 بین ساعت 17:00 الی :20:00 همان روز و درصورت ثبت سفارش بعد از ساعت 16:00 ارسال فردای ثبت سفارش بین ساعات 17:00 الی 20:00 خواهد بود. ارسال پنجشنبه ها از ساعت 13:00 الی 16:00 می باشد.

3- ارسال پست پیشتاز

این روش برای تمام شهرهای ایران بوده و هزینه ارسال آن 39/000 تومان می باشد و بسته شما فردای ثبت سفارش برای شما پست پیشتار می شود.

4 - دریافت حضوری

 شما می توانید کالای درخواستی خود را بعد از ثبت سفارش ، بصورت حضوری بدون پرداخت هزینه حمل ، از فروشگاه مرکزی زاجیتال  دریافت نمایید. ساعت تحویل کالا در فروشگاه از 11:00 صبح تا 20:00 شب می باشد .

لازم به ذکر است محصولاتی که زمان ارسال آنها 24 ساعت پس از ثبت سفارش بوده  و از انبار مرکزی ارسال میشود ، شامل ارسال سریع و فوق سریع نشده و این محصولات در فروشگاه موجود نمی باشند و فقط خرید از طریق سایت زاجیتال امکانپذیر است

  ارسال بسته های حجیم مثل تلویزیون ، سیستم های صوتی ، لوازم خانگی بزرگ  هزینه حمل به عهده مشتری می باشد

نحوه پرداخت :

شما به روش‌های زیر می‌توانید محصول مورد نظر را از مجموعه زاجیتال خریداری نمایید

روش اول : از طریق سایت زاجیتال و پرداخت اینترنتی

روش دوم : مراجعه حضوری به فروشگاه زاجیتال و پرداخت بصورت حضوری با همان قیمت های درج شده در سایت زاجیتال

روش سوم : تماس با شماره شرکت و پرداخت بصورت کارت به کارت

Inline